Blog O Zarabianiu W Internecie Dla Wszystkich. Skorzystaj Z Dostępnej Wiedzy Autora i Zacznij Zarabiać

Clixsense. Opis szczegółowy strony, która jest w sieci od 2007 roku

Jeszcze starszą od neobuxa stroną typu PTC jest clixsense. Opis tego programu zamieszczam poniżej. Jest tego trochę ponieważ ta strona oferuje wiele sposobów zarobku. Zapraszam więc do czytania 😉

Oficjalny start strony szacuje się na luty 2007 roku. Właścicielem serwisu jest Jim Grago. Firma zarejestrowana jest w Stanach Zjednoczonych.

Zamieszczając ten wpis z datą 2-11-2014 r. bux stał sie  liderem na rynku PTC. W plebiscycie organizowanym przez forum szuwi clixsense zajał pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy Serwis zarobkowy Zagraniczny. Ponadto na różnych forach o tematyce zarabiania w internecie program jest tak bardzo popularny, że nie wypadało go tutaj nie umieścić.

Warunkiem przystapienia do programu jest ukończone 16 lat.

Sekretem zarabiania na tej stronie pasowałoby się podzielić, a jest on mianowicie taki : ankiety.

To z nich mam największy zarobek w Ty też możesz mieć. Wystarczy tylko dobrze i odpowiednio uzupełnić swój profil w danej ankiecie i intuicyjnie wypełniać, tak żeby później podczas wypełniania ankiety nie zostać odrzuconym z niej.

Łączna ilość użytkowników na dzień 2-11-2014r. to 4,162,100 i liczba ta ciągle stale rośnie.

Clixsense. Opis procesu rejestracji w tym programie.

Na poczatku Twojej przygody z zarabianiem na stronie clixsense rejestracja jest pierwszym krokiem, więc polecam to uczynić.

Strona jest anglojęzyczna więc sama rejestracja też jest w języku angielskim.

Gdy klikniesz w ten link przeniesiesz się do miejsca, w którym możesz się zarejestrować. Należy wtedy odnaleźć link sign up i kliknąć w niego ukaże się pole rejestracji.

Rejestracja, jak w każdym tego typu programie jest standardowa i niezwykle prosta :

  • First name : imię
  • Last name   : nazwisko
  • Email          : e-mail
  • Confirm Email : powtórz e-mail
  • Password  : hasło
  • Confirm password : powtórz hasło
  • Username   : login ( nazwa uzytkownika )

W Profile and Settings warto sobie uzupełnić resztę swoich informacji oraz ustawić potrzebne rzeczy.

W Personal Details wypełniasz wszystkie po kolei pola. Po kolei : imię, nazwisko, adres, miasto, kod pocztowy, kraj, datę urodzin oraz płeć i naprawdę nie jest to skomplikowane.

W Login Details kolejno : nazwa użytkownika, hasło, powtórz hasło.

Password Recovery : wybierasz sobie sekretne pytanie i odpowiedź na nie.

Avatar : pobierasz jakiś obrazek z komputera lub z adresu url ; domyślnie ten sam avatar będziesz miec ustawiony w swoim profilu na forum strony clixsense.   

Apropo forum clixsense’a . Warto tam zagladać po to aby sprawdzać różne informacje, aktualności. Ja zazwyczaj sprawdzam dział z ankietami, ponieważ na polskim forum userzy lubią informować o wypełnionych właśnie ankietach. Zawsze wtedy sprawdzam dostępne ankiety.

Payment Details : 2 procesory płatnicze : PayPal i Paytoo oraz ich e-maile.

Po wypełnieniu wszystkich obowiązkowych pól rejestracji na skrzynkę pocztową przyjdzie link aktywacyjny. Czasami, gdy go nie ma warto sprawdzić folder spam, kliknąć w łącze i możesz przystąpić do zarabiania z firmą clixsense. Rejestrację ukończyłeś/aś i teraz możesz przejść dalej.

Pamiętaj, że jeśli nie będziesz aktywny w programie w okresie 3 miesięcy to automatycznie zamkną konto.

Clixense. Addon-pomysłowe i niewielkie rozszerzenie na przeglądarkę. Warto je pobrać.

Na początku proponuję pobrać sobie ten dodatek. Samo pobranie jest niezwykle proste, żeby nie powiedzieć dziecinnie.  Link do tego rozszerzenia znajdziesz w nawigacji strony : na górnej belce i w stopce serwisu clixsense. Addon pobierasz klikając w link. Po czym otworzy Ci się strona z wyborem przeglądarki internetowej zainstalowanej na Twoim komputerze. Wybierasz odpowiednią dla siebie. Tak został zainstalowany ClixAddon.

Tak to wygląda.

Clixsense Addon-dodatek do przeglądarek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Można sobie jeszcz ustawić dźwięk powiadomień oraz same powiadomienia. Aby to zrobić wystarczy wybrać ” Options „. Gdy powiadomienia są ważne, np. pojawi się ankieta lub task wtedy ikonka ClixAddona miga. Warto sobie ustawić powiadomienia dźwiękowe o przychodzącej nowej ankiecie

Clixsense. Opis klikania w reklamy w tym serwisie.

Clixsense opis oglądania reklam

Pod tym linkiem znajdują się reklamy, których wartość jest różna i waha się między $ 0.001 USD – $0.02 USD. Oczywiście dużo jest reklam tych mało wartościowych ale dzięki dodatkowi ClixAddon zdarza się wyłapać większe sztuki.

Po kliknięciu w reklamę pojawi się captcha w postaci obrazków zwierząt . Na tych zdjęciach koniecznie trzeba kliknąć kota. Po czym pojawi się timer z odliczającym czasem.

tu klikamy kota

Clixsense opis klikania w reklamy

 

Trzeba poczekać aż czas upłynie, a gdy pojawi się potwierdzenie reklama jest zaliczone, a konto powiększone o dodatkowe $$$.

W reklamach jest adfocus, czyli trzeba obejrzeć reklamę do końca.

Clixsense. Ankiety jako główne źródło zarobków na tej stronie.

Clixsense. Ankiety-nawigacja po serwisie

Dokładnie.O ankietach pisałem parę zdań wyżej oraz w osobnym wątku o płatnych ankietach – sprawdż tam pomocną radę ” jak wypełniać ankiety „.

To 1 z podstawowych sposobów zarobku, jesli nie główny w clixsense. Ankiety najmniej wartościowe są po $0.75 USD za każdą ( z opinion surveys ). Jednak zdarzają się ankiety nawet po $3.5 USD ( samplico ).

Oprócz 3 paneli badawczych przedstawionych poniżej na screenie, są jeszcze ankiety toluna i samplico.

Powiadomienia o nowych ankietach pojawiają się w ClixAddon‚ie – naprawde przydatne narzędzie 😉

Clixsense. Ankiety 3 paneli badawczych

Z tych 3 paneli badawczych ( screen wyżej ) najwięcej zarobiłem w Opinion World $ 38.25 USD.

Uwaga: po zakończeniu wypełniania ankiety pojawi się okienko ” sprawdzające ” czy ankieta została przez Ciebie wypełniona –> dwie odpowiedzi YES, NO. Kliknij prawidłową odpowiedź .

Clixsense-opis ofert i tasków.

Clixsense-opisuję oferty i taski

 

Oferty – tutaj znajduje się wiele różnorodnych  zadań, subskrypcji, gier, filmów video i innych ofert, za które otrzymujemy wynagrodzenie. Osobiście tutaj rzadko zaglądam. Staram sie unikać jakichkolwiek ofert z koniecznością subskrypcji na telefon.

Taski – są to zadania sprawdzające naszą znajomość z daną stroną. Stawka za wypełnienie 1-ego taska zaczyna się od $0.01, a kończy na0.7 USD. Taski są dla wszystkich ponieważ wypełnianie ich jest w pewnym stopniu intuicyjne, ale nie zaszkodzi choć niewielka znajomość języka angielskiego. To na pewno ułatwi sprawę. ClixAddon pokazuje dostepne taski. Więcej tasków pojawia się późnym wieczorem, ale w ciagu dnia też są.

Clixsense grid. Czy warto grać ?

Clixsense Grid-gra z nagrodami

ClixGrid ma kształt i rozmiar prostokąta o wymiarach 20×30 małych kwadracików, w których ukryta jest wygrana. Wygrane są różnej wartości. Od $0.1 – 10 USD. Wygrana w Clixense Gridzie wygląda następująco :

Clixsense Grid screen z wygranej

Wchodząc w górne menu ClixGrid oprócz 30-tu szans ( konto premium – 60 ) na trafienie wygranej jest możliwość zakupienia linków w gridzie, czyli własnej reklamy, w której można promować, np. swoje biznesy. Przykładowy koszt reklamy ( najniższy ) na 7 dni to $6 USD.

Clixsense premium. Czy się opłaca ?

Clixsense+premium+poleceni

 

Mając konto premium i dodatkowo trochę poleconych zarobisz 2 razy więcej  jak na koncie standard. Warto mieć poleconych na koncie premium.

Gdy będziesz na zwykłym koncie, a Twój polecony zarobi przynajmniej $10 USD , do Ciebie trafi $0.5 USD.

Gdy będziesz mieć w clixsense premium, a on/ona uzbiera conajmniej $5 USD, do Ciebie trafi $1 USD.

Tak samo prowizje z ankiet, ofert i tasków od poleconych są wyższe, gdy ma się konto premium ( 10 % ). Zwykłe konto 5%.

Jeśli Twój ref wykupi reklamę otrzymasz 10 % ( aż do 1-go dolara ) od kwoty jaką włożył w reklamę  –> Twoje konto to standard, oraz 10% ( do $2 USD ), gdy będziesz mieć konto premium.

Za upgrade do premium referala też są prowizje. Jeśli będziesz mieć zwykłe konto otrzymasz $2 USD, a jeśli będziesz mieć w clixsense premium –> 1 poziom $2 USD, pozostałe levele aż do 8-go włącznie po $1 USD.

Wszystko na temat konta Premium w clixsense znajduje się na tej stronie.

Dowody wypłat ( kliknij, aby powiększyć ):

Clixsense-wypłata w programie nr1.

Clixsense-wypłata w programie nr2Clixsense-wypłata w programie nr.3

 

Zarejestruj się  :

Baner clixsense - praca online

<< skocz jeszcze na stronę główną serwisu, by zobaczyć nowe wpisy >>