Blog O Zarabianiu W Internecie Dla Wszystkich. Skorzystaj Z Dostępnej Wiedzy Autora i Zacznij Zarabiać

Numer 1 wśród surfbarów !

Notatka ( stan 20 – 02 – 2014r. )Praca w sieci z deadsurfem 

Pod lupą – takie określenie znaczy, że mam ze stroną problemy z wypłatą … i to się zgadza. W regulaminie strony deadsurf jest napisane, że obecnie czas oczekiwania na wypłatę to 150 dni Vip 0 – Vip 2, i 90 dni z Vip 3 wzwyż. Oczywiście to jeszcze nie znaczy, że nie będą wypłacać, ale problemy zaczynają się pojawiać .


DeadSurf na wielu forach o zarabianiu przez internet jest wymieniany jako najlepszy i trudno się z tym nie zgodzić. Wszechstronność w zarabianiu, błyskawiczna wypłacalność, przy dobrej taktyce ( zakup kodu dead code i podwyższenie swojego statusu VIP ) wypłaty prawie co miesiąc, góra co dwa czyni ten surfbar najmocniejszym.

Ważne informacje w skrócie :

  • 60 pkt. na godzinę z banera
  • 1Euro = 10 tysięcy pkt.
  • minimum wypłaty 10 € ( PayPal, Payza, HiPay )
  • 10% za poleconego ( konto standard )

Przyjrzyjmy się zatem krótkiej charakterystyce tego programu.

Ruszył w lutym 2013 roku. Oficjalny start nastąpił 1 marca 2013 roku.

Na początku naszej przygody z tym surfbarem należy pamiętać, że w czasie rejestracji, tych danych o sobie, które wypełniamy, nie możemy później zmieniać, jest tylko jedno podejście.

Baner pobieramy z zakładki Barre/ górny pasek.W trakcie ściągania surfbara automatycznie pobiera nam się framework co jest sporym ułatwieniem w tym programie, ponieważ nie musimy robić tego sami 😉 Pasek bara jest jednym z mniejszych z jakimi się spotkałem więc nie będzie on zajmować wiele miejsca na pulpicie

Właściciele tego serwisu wprowadzili spore udogodnienie dla niektórych państw, ponieważ uzupełniając swój profil ( strefa użytkownika ( pierwsza belka od góry ) –> profil )) mamy możliwość wyboru tłumaczenia strony na nasz język. W tym celu zaznaczamy odpowiednią flagę. Gdy ta opcja zostanie zaznaczona strona zostanie automatycznie tłumaczona ( m.in. nawigacja strony ). Do tłumaczenia tego co dla nas niezrozumiałe w dalszym ciągu możemy używać tłumacza, np. chrome.

W tym miejscu ( profil) warto jest jeszcze uzupełnić istotne dane, takie jak e-mail procesora płatności.

W tym programie jest wiele gier i konkursów z których warto skorzystać.

Jak zarabiać przez internet w tym surfbarze ?

Oprócz punktów z uruchomionego na pulpicie banera zarabiamy jeszcze w inny sposób. Otóż na pasku surfbara ( prawa krawędź aplikacji ) co jakiś czas ( na zwykłym koncie 3 X na dzień ) pojawia się migająca czaszka. Jej wygląd przedstawiam poniżej:

Zarabianie w internecie z surfbarem deadsurf

 

 

Gdy już „złapiesz” taką czaszkę to będziesz mógł ją później wymienić na punkty. Aby to zrobić należy w lewym bocznym menu wybrać gry ( jeux ) –> siatka premii ( Grille Bonus ) i wylosować odpowiednie pole ( pomniki ). W tej grze można zdobyć od 200 – 2000 pkt. oraz 1 – 5 Dead Code. Moje największe wygrane w tej grze to 2 razy po 5 Dead Code. Dla niedowiarków zamieszczam z jednej wygranej screena. Na dowód tego, że tutaj da się coś fajnego „upolować” 🙂

Zarabianie w sieci i moja zdobycz w surfbarze

 

 

 

 

 

Za długość spędzonego czasu przy komputerze, a tym samym uruchomionej aplikacji surfbara otrzymujesz kolejny bonus. Tym razem liczony jest on za mniej więcej co 200 wyświetlonych reklam. Nagrodą jest 1 los w grze Siatka Surfingu ( Grille Surf ) i tu podobnie jak w poprzedniej grze wybierasz swoje pole. Wartość wygranej to 50 – 500 pkt. … i tutaj jedna uwaga:

Pamiętać należy o tym, że niewykorzystane losy w Grille Surf na następny dzień znikają !

Trzecim „bonusem”, jeśli to w ogóle tak można nazwać jest klikanie w banery reklamowe –> zakładka Bonus kliknięć ( pierwsza od góry). Tutaj chyba nie muszę nikomu objaśniać jak wygląda klikanie w reklamy. Gdy wejdziesz pod dany baner u góry pojawi się czas, który należy przeczekać lub ilość przejść stron. Za każdą do końca obejrzaną reklamę otrzymujesz wynagrodzenie w postaci 10 pkt ( konto zwykłe ).

Korzyści z posiadania VIP – a.

Zwykłe konto ma ograniczenie w ilości zdobywanych punktów miesięcznie. Możesz ich mieć 15 tys. Warto w tym celu pomyśleć o wyższej randze VIP. Już przy koncie VIP 1 ( koszt 1.6€ ) zostają zniesione wszelkie ograniczenia punktowe. Ponadto taki status posiada wiele korzyści :

Zarabianie w sieci z deadsurf a ranga VIP

Oryginalna strona deadsurf posiada 9 poziomów Vipa. Tutaj zostały wprowadzone celowe ograniczenia.

 

 

 

 

 

 

Kody Dead Code można kupić w sklepie na stronie deadsurf, ale można je również zdobyć w inny sposób. Istnieją strony z kodami, w których możemy kupić kody, wygrać je lub zbierać punkty do określonej ilości i po zgromadzeniu odpowiedniej puli wymienić je na kody. Osobiście znanych mi jest kilka stron, które tu wymienię i po krótce objaśnię. Zapraszam więc do działu strony z kodami.

Gdy już jesteś w posiadaniu kodów jeszcze tego samego dnia musisz je wykorzystać, ponieważ im dłużej zwlekasz tym z każdym dniem będzie Ci tych kodów ubywać. To taka moja przestroga dla innych ponieważ ja tak bynajmniej  miałem. Dlatego proponuję je wykorzystać póki jeszcze są „ciepłe”. Zazwyczaj kody wykorzystujemy w grach jakich deadsurf ma pełno. Przy niewielkim szczęściu w takiej grze można konkretnie zasilić swoje konto w tym surfbarze. Jeszcze jedna konkretna informacja. Gdy wykorzystasz kody automatycznie wyskakuje Ci Vip. Dlatego trzeba trochę cierpliwie poczekać 😉

W tych grach możesz wykorzystać swoje kody :

  • Super parrain – to tymczasowa ranga, która otrzymujesz za użycie Dead Code. Wiąże się ona z następującymi korzyściami. 1500 pkt. zostanie dodane do Twojego konta, a na dodatek otrzymujesz 20% punktów od każdej osoby, która w tym czasie, gdy jesteś objęty super parrain korzystała z surfbara.
  • Grille cash ( siatka gotówki ) – tutaj losujesz wybrane pole z czaszką. 1 Dead Code to 2 losy. W tej grze możesz wygrać od 0.05 D€ad( Euro ) – 20 €. Dodatkowo po 5-ciu przejściach siatki  jest szansa wygrania  Jackpota w wysokości 100 D€ad.
  • Mega cash – jak sama nazwa wskazuje tutaj możemy wygrać większa kasę niż w poprzedniej grze, bo od 0.1 D€ad – 100 D€ad. Za to jest tylko jedna partia losowania za 1 Dead Code.
  • Jackpot (” jednoręki bandyta” ) – 3  jednakowe obrazki owoców dają wygraną w wysokości od 0.10 – 100 D€ad. W tej grze za 1 D€ad Code są 2 partie gry.

Oprócz tych gier, które wymieniłem istnieją również inne gry. Osobiście pozostałych gier nie próbowałem. Dlatego ich tu nie umieszczam.