Blog O Zarabianiu W Internecie Dla Wszystkich. Skorzystaj Z Dostępnej Wiedzy Autora i Zacznij Zarabiać

Strony z kodami do surfbarów

W tym miejscu będę zamieszczał strony z kodami do innych stronek, które można wykorzystywać m.in w surfbarach lub można sprzedawać na giełdzie kodów i w ten sposób zarabiać. Kolejność umieszczania opisów stron z kodami, w których można się rejestrować jest przypadkowa, a cyferki obok służą do ponumerowania ilości stron z kodami. Dzięki temu łatwiej będzie odnaleźć wybraną stronę. Przeważnie nasze zadania na tych stronach sprowadzają się do zdrapywania zdrapek na których widnieją rysunki ( grafika ), napisy lub odsłanianiem poszczególnych pól planszy. W zasadzie taka czynność na każdej ze stron trwa kilka chwil, kilka minut i nie zajmuje wiele czasu. Osobiście wyklikanie  paru stron z kodami, razem z logowaniem na nich nie zajmuje mi więcej czasu niż kilka, może kilkanaście minut. To naprawdę niewiele, a  można zyskać kod i go sprzedać na giełdzie lub komuś kto będzie go potrzebował. Kod można również wykorzystać w surfbarze. To nic, że kodu do danego surfbara, w którym zarabiasz nie ma na stronce z kodami. Można go zdobyć w inny sposób, np. sprzedając na giełdzie kodów kody, za które później pozyskasz kod do surfbara. Zdarza się, że na stronach z kodami za zgromadzone punkty można otrzymać pieniądze. Należy sprawdzić wtedy czy zamówienie jest dostępne > commander < Aby zacząć korzystać z jakiejś strony z kodami najpierw trzeba się zarejestrować – warunek konieczny. Na moim blogu zrobisz to niezwykle prosto, bez komplikacji ;);) Kolejnym krokiem jest odbiór linka aktywacyjnego ( poczta – odebrane lub spam ) i aktywowanie go. Są strony gdzie tego linka nie ma i wystarczy sama rejestracja. Jeśli Twoim celem jest zarabianie w internecie za pomocą takich stron w ustawieniach konta ( zazwyczaj w Mon compte ) powinieneś również wpisać sobie adres konta PayPal. Jeśli jest dostępny inny procesor płatniczy, a chciałbyś otrzymać w nim pieniądze to go wybierz. W zarabianiu pieniędzy przez internet to najważniejsza rzecz, a gdy już to zrobisz możesz zacząć działać.

1). Jackquest.fr

Waluta –  €cu.

192 €cus = 1 TBCode ( kod do tunesbarre ),

€cus zbieramy w bardzo prosty sposób. Z bocznego menu z opisem Navigation wybieramy Accueil, czyli strona główna. Na tej stronie znajdują się zdrapki. W Jeux gratuits mamy ich 6 dziennie. Po dwie próby zdrapywania w każdej z nich. W sumie 12 prób zdrapywania – odkrywania obrazków z różną ilością €cu. Można zdobyć od 0 – 0.5 €cu. W Jeux bonus jest jeszcze jedna zdrapka. Przykład zdrapki z obrazkiem przedstawiam poniżej.

Zdrapka ze strony z kodami jackquest

 

 

 

Na wszystkich aktywnych zdrapkach w prawym dolnym rogu jest duża, zielona kropka. Powyższa zdrapka jest nieaktywna, bo ten punkt jest w kolorze czerwonym.

W jackquest jest wiele elementów nawigacji po menu. M. in. w zakładce bonus jest możliwość klikania w banery reklamowe. Nagrodą za klikanie są punkty jack – chiffre.

Najważniejsze obszary menu po których będziemy się poruszać :

  1. Accueil – podstrona ze zdrapkami.
  2. Compte perso – znajdują się tam potrzebne nam informacje, osobiste, materiały do promocji oraz informacje związane z kodami, które posiadamy.
  3. Boutique cadeaux -> codes – to tu są wszystkie dostępne i niedostępne kody.

Na prawie wszystkich tych stronach z kodami robimy jedną prostą czynność zdrapywanie obrazków w celu zobaczenia co się pod obrazkiem kryje. W tym celu klikamy i przytrzymujemy myszkę przez moment w którym odkrywamy obrazek.

Zdobyte kody możemy również sprzedać. Jeśli ktoś miałby zamiar to zrobić lub chciałby kupić kod po wiele niższej cenie zapraszam do największej giełdy kodów. Można tam znaleźć kody praktycznie do prawie każdego surfbara. Jest to bardzo ciekawa strona, przejrzysta i fajnie się ją przegląda => tu jest wejście do strony.

2). Caraibesland.com <- – tutaj możesz się zapisać lub klikając w poniższy baner 😉

Punkty zdobywasz w zakładce Accueil /Jeux Gratuits. Polecam pierwszą grę z kraju, ze skrzynią.

Po za tym warto od czasu do czasu zajrzeć do sklepiku ( boutique ) i sprawdzić dostępność kodów lub nagród > commander<

Tak jak już napisałem wcześniej w Mon compte znajdują się ustawienia konta, wgląd w ilość poleconych, materiały do promowania i in.

bannière CaraibesLand