Blog O Zarabianiu W Internecie Dla Wszystkich. Skorzystaj Z Dostępnej Wiedzy Autora i Zacznij Zarabiać

Kontakt

Wymiana linkiem między stronami – link pozycjonujący.

Jeśli uważasz, że Twoja strona jest godna uwagi, że jest w porządku i wobec tego chciałbyś poprawić swoją pozycję w wyszukiwarce. Ponadto jeśli Twoja strona jest podobna tematycznie do mojej, czyli traktuje o zarabianiu pieniędzy w internecie to wtedy możesz skontaktować się ze mną. Wymienimy się linkami. Chyba nikomu nie trzeba przypominać jakie korzyści przynosi link do swojej strony na innej stronie podobnej tematycznie. W ten sposób nie tylko pozycjonujemy swoja stronę, czyli podnosimy jej pozycje w wyszukiwarce, ale i może przede wszystkim pozyskujemy nowych użytkowników internetu 😉 Zachęcam więc do takiego działania wszystkich, którym na powyższych korzyściach zależy.

Co trzeba zrobić, aby wymienić się linkiem :

1). Skontaktuj się ze mną. Pisz na pocztę ( codziennie ją sprawdzam, nawet po kilka razy ) lub pisz na gg ( tam jestem rzadziej ). Adres poczty elektronicznej oraz numer gadu – gadu są na samej górze tej wiadomości.

2). Umieść mój link na swojej stronie ( bardzo mile widziane abyś umieścił link na stronie głównej, ale jeśli nie masz takiej możliwości to nie ma sprawy, możesz umieścić gdzie indziej, byleby nie w stopce ). Link – http://ekasa.eu . Anchor ( treść pod linkiem ) – Praca online, czyli zarabianie w internecie

3). W zamian za powyższą czynność ja umieszczam Twój link w tym miejscu –> Nasi partnerzy 😉

… i to wszystko, praktycznie 3 kroki dzięki którym za jednym zamachem ” złapiesz 2 wróble w garść „. Korzyść tych czynności jest obopólna. Z resztą, jak ktoś przez dłuższy czas obraca się w internecie to z pewnością wie o co chodzi.

Pamiętaj o jednej ważnej rzeczy żeby nie usuwać moich linków na swojej stronie. Jest to bardzo ważne dla mnie ponieważ wtedy ja nie mam kompletnie nic i może się zdarzyć tak, że ja tez mogę skasować Twojego linka 🙁  Z wymiany linkami korzyść musi być z obu stron. Także jak przeczuwasz, że Twojej stronie słabo się wiedzie i w krótkim czasie masz zamiar zrezygnować z prowadzenia strony lub bloga lub z innych przyczyn będziesz wiedział, że Twoja strona zakończy swój byt to wtedy będzie nie warto się wymieniać.

Życzę wzajemnej długości utrzymywania linków na swoich stronach, blogach i samych korzyści z tych praktyk 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.