Blog O Zarabianiu W Internecie Dla Wszystkich. Skorzystaj Z Dostępnej Wiedzy Autora i Zacznij Zarabiać

Lexiadz – start 21 czerwca 2015 roku

lexiadz to strona typu PTC

Klikając reklamy w internecie zauważyłem ciekawą stronę typu PTC. Przyciągnęła mnie szata graficzna tej strony oraz interesujący plan. Jestem zwolennikiem wynajmowania poleconych dlatego postanowiłem zabawić się zarabianiem na tej stronie. Wg. źródła podanego na forum Lexiadz program istnieje od 21 czerwca 2015 roku. Natomiast ja dołączyłem 28 stycznia 2016 roku. Szkoda, że nie wcześniej ponieważ zwykle do programów powinno się wchodzić od samego początku, ale zobaczymy może bux okaże się kolejnym neobuxem lub clixsensem, które istnieją przecież już tyle lat.

Lexiadz – opis programu zarobkowego

Lexiadz jest na skrypcie PTC Evolution i należy do admina mhmadfarajalla ( Ultimateclix ) oraz agony 554 ( Clixblue i Adzbazar ). Są to uczciwi admini więc można przypuszczać, że bux tak szybko nie zniknie.

Z chwilą publikacji tego wpisu jest 419561 zarejestrowanych użytkowników. Biorąc pod uwagę inne  strony zarobkowe tego typu można wywnioskować, że to jest dużo., a będzie ich jeszcze więcej, bo średnio rejestruje się po kilkaset osób. Przykładowo wczoraj tylko 845.

Na stronie głównej lexiadz są wymienione różne korzyści, m.in., że :

  • jest to zarejestrowana firma z wieloletnim doświadczeniem,
  • z profesjonalnym supportem,
  • z bezpiecznym środowiskiem,
  • ochroną DDOS

Poza tym z chwilą rejestracji w programie otrzymujesz konto Golden na tydzień, gdzie zarobki z klikania w reklamy są większe niż przy koncie Standard. Porównaj sobie :

  • Konto Standard – średnio 0.015$ z klików,
  • konto Golden – 0.06$ +

Cena Goldena to 15$ za okres jednego miesiąca, więc wniosek nasuwa się sam, że warto mieć to konto chcąc zarabiać w lexiadz

Zobacz sam/a jakie są korzyści ulepszenia konta. Przedstawiam to na poniższym screenie :

Lexiadz upgrade kontalexiadz ulepszenie konta

Przy koncie Golden możesz wypożyczyć do 250 darmowych poleconych. z czego 10 co tydzień + możesz wynajmować Rented Referrals, no i oczywiście zarobki z klików są nieporównywalnie wyższe niż na koncie Standard. Na darmowym koncie nie możesz wynajmować darmowych poleconych, a jedynie płatnych RR. Wniosek nasuwa się sam.

Po rejestracji oprócz wspomnianego konta Golden w wersji trial masz możliwość wynajęcia 1-ego RR-a na próbę. Zobacz sam jak klika :

Lexiadz darmowi wynajmowani poleceni

Porównaj sobie jak klikają u mnie płatni RR :

Lexiadz wynajmowani poleceni

Lexiadz wynajmowani poleceni kliki

Gdy zdecydujesz się na wynajmowanie poleconych proponuję od razu włączyć sobie AutoPay pamiętając jednocześnie o tym, że musisz mieć jakieś środki na Purchase Balance ( PB), po to aby ten AutoPay był obsługiwany.

Strategia zarabiania w Lexiadz.

Nie mam ustalonej, długoterminowej strategii zarabiania w Lexiadz. Codziennie klikam reklamy, wynajmuję poleconych. Gram w grida ( Golden 50 szans ), gdzie największą wygraną jest 5$ oraz próbuje swoich szans w Scratch Game – podobna gra do grida, jest 5 szans na wygranie jakiejś nagrody. Z tym, że aby zagrać w tą gre trzeba obejrzeć 4 reklamy oraz 10 razy kliknąć w grida.

Scratch Game znajduje się w prawym bocznym panelu Earn More Money. Z rozwijalnego menu wybierz tą grę.

Procesory płatnicze : PayPal, Payza, Perfect Money.

Minimum do wypłaty 5$.


Update 23-03-2017r.:

Ze względu na to, że wynajmowanie tutaj poleconych przy mojej strategii w ogóle się nie opłaca postanowiłem zakończyć moje działania na tej stronce. Być może próba wynajęcia większej ilości RR + upgrade da profity? Ja jednak tutaj nie inwestuje. Po głębszej analizie innego buxa zdecydowałem tam działać. A jaki będzie efekt – czas pokaże. Wkrótce umieszczę opis tego buxa. Znajdziesz go pod tym linkiem – cliquesteria.