Blog O Zarabianiu W Internecie Dla Wszystkich. Skorzystaj Z Dostępnej Wiedzy Autora i Zacznij Zarabiać

My24HourIncome adpack od 5 – 75$ z ROI 110 – 130%

My24HourIncome - logoPo tym jak program My24HourIncome był mocno promowany w sieci i ja z niewielką sumką postanowiłem dołączyć do projektu po to by samemu przekonać się jak to wszystko wygląda od środka.

Start nieco się opóźnił i nastąpił 20 sierpnia 2016 roku. To dlatego, że był dosyć długi okres przedstartowy, tzw. prelaunch – trwał ponad miesiąc. W tym czasie program był silnie promowany i zgromadził przed samym startem aż 18000 użytkowników. Z chwilą pisania tego artykułu jest ich ponad 21.400 ( dane z 29 sierpnia 2016r. ).

Zapraszam Ciebie do zupełnie darmowej rejestracji pod tym odnośnikiem : https://www.my24hourincome.com/ref/19330

My24HourIncome – opis programu

My24HourIncome to revshare topowego marketera, znanego z takich programów jak : MPA, Clickdelivery, FortAdPays.

Dobrze znam MyPayingAds, ponieważ jakiś czas tam zarabiałem i z tego co mi wiadomo program jest jednym z tych, które dłużej istnieją.

Twórca programu Drew Burton jest z  pochodzenia Kanadyjczykiem . Ponadto to człowiek transparentny, który dobrze się zna na tym co robi. To, że doskonale potrafi coś przekazać komuś jest idealnie pokazane na jego filmikach instruktażowych na stronie MY24Hourincome .

Profil Drew na facebooku : https://www.facebook.com/drew.burton.963?fref=ts

i jego pomocnika od spraw technicznych Faheem Rajput : https://www.facebook.com/FR.indecent?fref=ts

Naliczenia w programie mają oscylować w granicach 1.8% – 3.8%. Zazwyczaj na początku jest tak, ze są większe choć i tu nie ma reguły, bo różnie z tym może być. Nie mniej jednak codziennie koniecznie trzeba wyklikać 8 reklam po to aby otrzymać naliczenia. Zrobić to można wchodząc w Overview. Jest tam button „SURF ADS”, w który należy kliknąć po to, aby obejrzeć reklamy. Pod tym przyciskiem jest zegar odliczający czas do następnego klikania reklam.

Naliczenia maja być co godzinę.

W programie są 4 rodzaje ad packów. Każdy z nich ma różną wartość :

  • adpack za 5$, maksymalnie można ich mieć 100, zarabiasz na nich 110% i otrzymujesz 75 kredytów w Business Directory,
  • adpack za 15$, maksymalnie można ich mieć 100, zarabiasz na nich 115% i otrzymujesz 200 kredytów w Business Directory,
  • adpack za 35$, maksymalnie można ich mieć 200, zarabiasz na nich 120% i otrzymujesz 500 kredytów w Business Directory,
  • adpack za 75$, maksymalnie można ich mieć bez limitu, zarabiasz na nich 130% i otrzymujesz 1200 kredytów w Business Directory,

Aby kupić adpacki za wyższą kwotę trzeba mieć max. tych niższych.

Minimum wpłaty i wypłaty to 10$. Brak ograniczeń w wysokości wypłaty.

Procesory płatnicze : Payza, Perfect Money, BitCoin, Payeer oraz w najbliższym czasie ma się pojawić 2pay4you

Z programu można wypłacić max. 1 raz dziennie. Wypłaty są robione codziennie, manualnie przez 7 dni w tygodniu. W zależności który procesor wybierzemy, do którego będziemy wpłacać pieniądze, stamtąd będziemy mogli je później wypłacić. nie będzie można przerzucić środków na inny Balance.

Wypłacać zarobki będzie można z Earning Balance. Jak ktoś ma jakieś środki w Re-purchase Balance lub Comission Balance musi je przenieść do Earning Balance i wtedy jest opłata za transfer 4%.

My 24 Hour Income oferuje 3 – poziomy program partnerski.

Na pierwszym levelu  prowizja 8%, drugi i trzeci po 2%.

Dla tych osób, które wykupią przynajmniej 1-go adpacka są dodatkowe możliwości zarobku PTC Ads, Czyli popularne reklamy o wartości 0.5 centa każda.

W programie nie ma możliwości reinwestycji zarobków. Tzn., że, aby reinwestować dokupując adpacki trzeba wypłacić, a potem  ponownie wpłacić do programu sumę przeznaczoną na paczki . W tym przypadku prowizję pobiera tylko procesor płatniczy, bo jak wiadomo przy wpłacie i wypłacie z programu nie ma żadnych opłat.

Niezmiernie interesującą i innowacyjną rzeczą w My24HourIncome jest tzw. prowizja za poleconych bez polecania, tzw. referral commision pool. Zarabianiem w internecie zajmuje się już trochę czasu, ale z czymś takim jeszcze się nie spotkałem. To nowość jeśli chodzi o tego typu programy. Nie działa to na zasadzie rotatora ani niczego innego podobnego. Admin programu rozdziela prowizje osób poleconych ze swojego konta ( rejestrujących się bez sponsora ) między aktywnych użytkowników, czyli takich którzy posiadaja przynajmniej 1-go adpacka. Nie trzeba być poleconym Admina aby dostawać ten bonus. Trwają spekulacje jakoby ten dodatek miał być w wysokości 0.25$ dziennie.

Wg. mnie to akurat dobre dla nas rozwiązanie ponieważ zwróci się nam za wspomniane juz wczesniej opłaty procesorów, gdy będziemy reinwestować.

Tutaj możesz się zarejestrować :
My24hourincome baner programu

Zobacz jeszcze –> Mxrevshare

Aktualizacje :

Z polskiej grupy My24HourIncome na fb