Blog O Zarabianiu W Internecie Dla Wszystkich. Skorzystaj Z Dostępnej Wiedzy Autora i Zacznij Zarabiać

MyPayingAds – wystartował 30 marca 2015 roku.

Dlaczego MypayingAds jest stabilnym, długoterminowym programem ?

Jakiś czas temu postanowiłem dołączyć do nie tak nowego i świeżego programu zarobkowego, bo jego poczatek szacuje się na datę 30 marca 2015 roku.

Co mnie zachęciło do przystąpienia do tego revshare’a ? O tym napiszę w dalszej części tego wpisu.

Na poczatku skupmy się na szczegółach programu MyPayingAds.

MyPayingAds - logo programu

Właścicielem jest Uday Nara, z którym świetny kontakt jest na grupie na facebooku.  A propo facebooka – zapraszam na polską grupę My Paying Ads, na której dyskutujemy o tym co się dzieje na stronie MPA.

Serwis ten wcześniej juz istniał. Admin ” wskrzesił go ” i ” dał nowe życie „.

Łączna ilość uzytkowników z chwilą zamieszczenia tego wpisu jest pokazana na tym obrazku, i liczba ta ciagle będzie rosnąć. Dlatego za jakis czas może ich być, np. 2, 3 razy więcej.

Nadszedł moment, aby odpowiedzieć na pytanie zawarte w tytule wpisu.

My Paying Ads został tak zrobiony, aby działać jak najdłużej. Jest kilka rzeczy, które za tym przemawiają :

 • Plany – 10 rodzajów
 1. –>adpack za 1$ zarabia 1.2$ (120%ROI)
 2. –>adpack za 3$ zarabia 3.6$ (120%ROI),
 3. –>adpack za 5$ zarabia 6.25$ (125%ROI),
 4. –>adpack za 7$ zarabia 8.75$ (125%ROI),
 5. –>adpack za 10$ zarabia 13$ (130%ROI),
 6. –>adpack za 15$ zarabia 19.5$ (130%ROI),
 7. –>adpack za 20$ zarabia 27$ (135%ROI),
 8. –>adpack za 30$ zarabia 40.5$ (135%ROI),
 9. –>adpack za 40$ zarabia 56$ (140%ROI),
 10. –>adpack za 50$ zarabia 75$ (150%ROI),

W każdym planie można kupić najwięcej 200 paczek. Aby kupować adpacki z wyższych planów trzeba miec conajmniej 100 adpacków w pierwszym planie.

 • przymusowa reinwestycja zarobków

W tygodniu w zwykłe dni od poniedziałku do piątku : reinwestycji podlega 70% zarobków, suma do wypłaty 30%.

W weekendy reinwestycji podlega aż 90% tego co zarobimy, zaś 10% do wypłaty.

 • pool’e – podział uczestników programu MyPayingAds na dwie grupy :

Jeśli wypłaty użytkowników są co najmniej 2 razy wyższe od wpłaty do programu to należą oni do grupy 1. Ci użytkownicy My Paying Ads-Pool, przydział grupotrzymają mniejsze naliczenia. Natomiast użytkownicy, którzy dopiero zaczynają zarabiać w My Paying Ads (nie wypłacili jeszcze dwukrotności swojego wkładu ) otrzymają normalne naliczenia. – jest to informacja, która pojawiła się na grupie na fb dnia 21-12-2015r.

Jeszcze więcej niezbędnych informacji o samym programie My Paying Ads. Zakup adpacków.

Proponuję Tobie zarejestrować się z tego miejsca .

Po udanej rejestracji w programie otrzymasz 100 kredytów Surf Banner Credits do wykorzystania na reklamę.

Zasilanie konta odbywa się w następujący sposób :

Gdy nie masz jeszcze doładowanego konta to wybierasz zakładkę Finanse i z rozwijanego menu wybierasz Add Funds. Obok Add Amount wpisujesz odpowiednią kwotę i z Select Payment Processors wybierasz procesor, z jakiego chcesz zasilić swoje konto w MPA.

Opłata (fee) przy doładowaniu konta jest tam powyżej wyszczególniona, ale czytelnikom bloga przedstawię ją tutaj:

PayPal: 4%, Payza: 5%, STP: 4%, PM: 4%, BitCoin: 0%

Kolejnym krokiem jest zakup paczek.

Tak samo kliknij w zakładkę Finanse i gdy menu się otworzy wybierz Purchase Shares. Wybierz pierwszy plan, ten zaraz od góry i wpisz ilość paczek jaka chcesz mieć. Gotowe! Teraz możesz sprawdzać swoje paczki jak pracują (zakładka History/Shares History).

Naliczenia sa co 30 minut.

Dzienny % naliczeń – różny, nie da sie tego jednoznacznie wskazać. Mam dane z jednego z forów o zarabianiu jakoby dzienny % naliczeń wynosił 5,18%, czyli paczka 1$ zamykałaby sie po 24 dniach (20 dni +- 3 dni).

Droższe paczki w wyższych planach mają mniejsze naliczenia – weź to pod uwagę przy dobieraniu swojej strategii w tym programie.

Ważna informacja

Jedynym obowiązkiem jaki stoi przed uczestnikiem programu jest wyklikanie 10 reklam po 10 sekund każda raz na 24/h po to aby mieć naliczenia.

Znalazłem 4 miejsca na stronie, z których można przystąpic do surfowania reklam. Oto one :

MypayingAds- surfowanie 10 reklamMy Paying Ads surf 10 reklamTutaj mozesz nieznacznie powiekszyć swoje zarobki. Co jakiś czas pojawiają się 1-centowe reklamy.

3 miejsce, gdzie można wejść, by zacząć surfować reklamy to BROWSE ADS.

Jest jeszcze jedno miejsce z linkiem : You Can Surf Now. Na stronie znajduje się ono obok powyższego obrazka ( po lewej ). Dodam tylko, że w okienku z tym napisem jest możliwość wykupienia wakacji od klikania (By Surf Free Units).

 

Mypayingads scamem nie jest.

Na obecną chwilę (22-12-2015 r.) takie są fakty. Gdyby było inaczej to ta strona zostanie zdjęta i wrzucona do scamów. Dlatego póki ona jest i nie jest oznaczona to MyPayingAds scamem nie jest!

Program płaci bardzo szybko. W sieci można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat. Nawet na stronie MyPayingAds są umieszczone aktualne dowody wypłat (Recent Payouts).

Minimum wypłaty – 5$.

Wypłaty są realizowane 7 dni w tygodniu na procesory płatnicze: PayPal(fee 3,8%), Payza(fee 5%), STP(fee 3,8%), PM(fee 3,8%), Bitcoin(fee 0%).

Prowizja od poleconych to 10%.

Pamiętaj o zasadzie!

Im więcej zainwestujesz na początku, tym szybciej i więcej się zwróci.

Odradzam inwestycję z kwota mniejszą niż 20$, ponieważ zarabianie będzie po prostu mozolnie szło 😉

 

.. a otrzymasz ode mnie pomoc w programie oraz kalkulator zasków w MPA, który oblicza zysk w programie, po 35 dniach pełnej reinwestycji i oblicza po jakim czasie nastąpi zwrot wkładu;)


W swoim życiu człowiek podejmuje ryzykuje wielokrotnie. jazda samochodem bywa ryzykowna, nawet wtedy, gdy prowadzisz uważnie. Prowadzenie własnego biznesu też wiąże się z ryzykiem poniesienia porażki i stracenia wiele. Wymaga od nas nakładów finansowych oraz poświęcenia czasu. W dzisiejszych czasach praca na etacie też jest niepewna. Zastanów się jak często w swoim życiu spotykasz się z ryzykiem. Inwestycja w ogóle w całym chyba internecie też pewności nie daje odniesienia sukcesu. Pamiętaj o tym wszystkim przystępując do tego typu programów, zw. revshare, bo tutaj też się inwestuje pieniądze i istnieje ryzyko utraty ich. Nie wrzucaj do programu wszystkich pieniędzy, ze stratą których nie mógłbyś się pogodzić. Jeśli masz jakieś wolne środki i chcesz pogrubić zawartość swojego portfela to owszem, możesz spróbować. 

” Nie ma biznesu bez ryzyka. Jednak każdy, kto jest teraz bogaty kiedyś zaryzykował „