Blog O Zarabianiu W Internecie Dla Wszystkich. Skorzystaj Z Dostępnej Wiedzy Autora i Zacznij Zarabiać

PackBarre – surfbar w kolorze złota

PackBarre to specyficzny surfbar ponieważ zawiera niektóre elementy, których nie zobaczymy gdzie indziej. Ponadto szata graficzna jest w kolorze żółtym ( złotym ) co już na pierwszy rzut oka wyróżnia ten surfbar z wielu innych. Poza tym zarabianie w nim nie różni się zbytnio od innych tego typu programów. Tutaj, jak i w innych surfbarach, też jest prostokątny ,podłużny pasek, wielkością nie różniącą się od innych surfbarów. Reklamy również są w banerach o rozmiarach 468X60 pikseli.

PackBarre nalezy do tych surfbarów, w których sprawdzana jest obecność przed komputerem. To oznacza, że co godzine trzeba wpisywać 4-rocyfrowy kod, który pojawia sie na pasku bara. Jest to konieczne, aby dalej zliczało nam punkty wyrażone w procentach ( %).

Start programu to rok 2007.

Informacje na temat właścicieli(a) :

Zarabianie w internecie z surfbarami

 

 

 

 

Rejestracja krok po kroku.

Tutaj mozesz sie zarejestrować >>> rejestracja w PackBarre <<<

E – mail : tu wpisz swój e-mail ( miejsce gdzie przyjdzie link aktywacyjny )

Pseudo :  nazwa użytkownika ( moze być pseudonim )

Password : hasło

Confirmer : potwierdź hasło

Warunkiem przystapienia do programu jest zaakceptowanie regulaminu. Możesz ( lub nie ) zapisac sie jeszcze na newsleter.

Ważną informacją, o której się nigdzie nie zapomina jest podanie danych do procesora płatności. W tym przypadku jest to PayPal .

Tu mozesz aktualizować swoje dane –> Modifier mes informations.

Druga od góry zakładka to Télécharger la PackBarre, i to właśnie tu pobierasz na swój komputer aplikację.

Zarabianie przez internet z surfbarami

A tak wygląda gotowy program do pracy.

Zarabianie w sieci z surfbarami

 

Klikając prawym przyciskiem myszy w lewą krawędź paska bara pojawi sie takie mini menu :

 • Options – logowanie do PackBarre oraz ustawienie widoczności ( Transparence ) paska
 • Mon compte/Aide – wejście na stronę PackBarre
 • Forum – wejście na forum PB
 • Fermer – zakończenie surfowania
 • Diagnostics/ A propos de – informacje techniczne

Przy okazji objasnie co znaczy ten u góry ( na pasku ) bonus. Jest to 1 partia losowania w grze Grille du Ticket Clan dla tych, którzy są w klanie. O klanie napiszę trochę niżej.

W panelu uzytkownika, na stronie głównej również mamy podgląd w wartość procentową oraz zgromadzone NewPacki :

Zarabianie w sieci z surfbarem PackBarre

 Na czym polega zarabianie w internecie z PackBarre?

Priorytetową rzeczą jest fakt, że zarabianie z surfbarami nie jest zajęciem pracochłonnym i czasochłonnym. Surfbara możemy tylko uruchamiać jak jestesmy przy komputerze : robimy coś, surfujemy. Włączanie surfbara nie musi być naszym obowiązkiem, ale przyjemnością, czymś dodatkowym. Przy okazji gdy zarobimy jakies $$$ będzie fajnie.

 • Jedyną koniecznością, gdy spedzamy więcej czasu przed komputerem, jest wpisywanie krótkiego,bo złozonego zaledwie z 4 znaków kodu, który pojawia sie co godzinę. Jest to tzw. sprawdzanie obecności uzytkownika przed komputerem – czy patrzy on w reklamy
 • klikanie w reklamy ( zakładka clics remuneres, zazwyczaj kilka 15-sekundowych reklam )- nie trzeba tego robić, ale można, np. codziennie sprawdzać czy są dostepne reklamy i w ten sposób powiekszac swoje procenty
 • Ci, którzy są w klanie mogą zgarniać bonusy na pasku, których jest cała masa. Tak własnie wygladaja przykładowe bonusy :

Zarabianie w internecie z surfbarem PackBarre

Zarabianie przez internet z surfbarem PackBarre

 Klan (Coupe des clans).

Aby mieć szansę na „złowienie ” bonusika, np. takiego jak te u góry koniecznie trzeba być w klanie. To 1 podstawowy warunek. Oprócz powyzszych bonusów jest jeszcze wiele innych :

 • procenty ( dla siebie – 0.05%, 0.10%, 0.50%, 1 %, i dla klanu – 50%, 100%, 500% ),
 • ticket klan – jest to jedna partia losowania w grillu – tzw. siatce  ; tutaj wygranych jest dużo i są one różne ; przykładowo : od 0 – 10.000% dla klanu, punkty dla klanu pomnozone przez 2 i 3, punkty procentowe dla siebie, NewPack, dodatkowe szanse losowania w grillu i wiele wiele innych –> po rejestracji zachęcam sobie zobaczyć wszystkie wygrane w grilla ( zakładka FAQ – pytanie : Qu’est-ce que le ticket clan ? )

Rywalizacja klanów ( Puchar klanów )      Klasyfikacja indywidualna organizowana

– odbywa sie co tydzień.                                   jest co miesiąc. Zakończenie

Zakończenie jest w sobotę o 14 h.                przypada na I – szą sobotę miesiąca o 16h.

Zarabianie w internecie z surfbarem PackBarre

Zarabianie w sieci z surfbarem PackBarre

 

Pod linkiem Coupe des clans znajdują się opcje klanu. Najważniejsze opcje klanu ukryte są pod następującymi polami :

 • Rechercher un clan – tu możesz odszukać ulubiony klan lub przejrzeć wszystkie klany,
 • Infos et Statistiques – „serce klanu” – informacje i statystyki,
 • Jouer au Ticket clan/ Acceder a la grille – gdy masz tickety możesz je wykorzystać w losowaniu ( pierwsza strona, która się otwiera to informacje : w jaki sposób zdobyć tickety ),
 • Voir les classements – klasyfikacje klanów ( generalna, z bara, użytkowników )

 Mam propozycje dołączenia do mojego klanu. Szukam osób, które będą mieć codziennie długo włączonego bara, będą klikały w bonusy , rywalizowały  z innymi klanami. Jeśli masz ambicje do osiągania wysokich celów zapraszam do mojego klanu. Pisz w kontakcie . Jakie  korzyści są z przyłączenia się do klanu pisałem trochę wyżej.


Pozostałe elementy menu Bonus et Jeux ( gry i bonusy )

Membres de la semaine ( użytkownik tygodnia ) – na pasku bara, co jakiś czas pojawia się specjalny baner. Jedno kliknięcie w ten baner to 1 zdobyty punkt. Cotygodniowy ranking kończy się w niedzielę o 12h. I m – ce to 10 NewPack’ów, II – 5 NP, III – 3 NP, 4 – 10 m – ce to 1 NewPack. Pozostałe miejsca do 200 to dodatkowe procenty ( % ) na koncie.

Super Membre ( super uzytkownik ) zdobywa dodatkowe punkty  innych użytkowników w tym czasie używających bara. Super uzytkownikiem można być klikając w specjalny baner z napisem Super Membre lub mając Newpacka ( wymiana pod linkiem Obtenir des credits – na dole strony ). ranking kończy się w sobotę o 12h.

Niveux VIP – w tej zakładce mozna podejrzeć informacje i statystyki na temat VIP-a . Jest 6 poziomów VIP-a. Trzeba pamietac, że aby mieć VIP -a należy nabyć kody lub NewPack/i bezposrednio na stronie PackBarre.

Materiały promocyjne i poleceni są w menu Parrainage.

Wysyłanie i odbieranie wiadomości w surfbarze.

Zajmijmy sie teraz zakładką Messagerie Interne. Zaczniemy moze od ustawienia poczty ( Options de messagerie ). Zaznaczamy dwie pierwsze opcje. Odbiór wiadomości od sponsora i od poleconego. Trzecia opcja to wiadomość na email. Ja nie mam tego zaznaczonego, ale jakby ktos chciał … Żeby wysłac komus wiadomość trzeba wejść pod pole Envoyer un message . Tam jest kilka opcji komu wysłać wiadomość. Mamy wybór : do swojego sponsora, do poleconego, do wszystkich poleconych, do klanu i do członka klanu. Trzeba cos z tego zaznaczyć. Suivant ( wyślij ).

Odbiór wiadomości jest na tyle ciekawy i niespotykany gdzie indziej, bo gdy przyjdzie wiadomość w lewej części bara widać niewielką, żółtą kopertę.

Zarabianie przez internet z surfbarem PackBarre

To rozwiązanie jest na tyle fajne, że uruchamiając bara zawsze mamy podgląd w powiadomienia.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł i chiałbyś zapisać sie do surfbara ułatwię Ci dostęp :

PackBarre.com

Po zarejestrowaniu się do programu mogę zaoferować Ci refback. W tym celu napisz do mnie, a uzgodnimy co i jak 😉

Info : Pomagam tylko swoim poleconym. Gdy sie zapiszesz, a nie wiesz jak zacząć napisz do mnie.