Blog O Zarabianiu W Internecie Dla Wszystkich. Skorzystaj Z Dostępnej Wiedzy Autora i Zacznij Zarabiać

Ankiety

Płatne ankiety to dodatkowy sposób na zarobek

 + kilka paneli badawczych.

Innym sposobem na zarobienie fajnych pieniędzy są płatne ankiety. Zarobki nie powalają, ale na pewno każdego ucieszy, gdy co jakiś czas otrzyma wynagrodzenie na swoim koncie. Powiadomienia o nowej ankiecie będą przychodzić na adres e-mail podany podczas rejestracji. W niektórych panelach badawczych ciekawą i na pewno wartą uwagi opcją jest ustawienie sobie ankiet na telefon komórkowy. Jest to dobre rozwiązanie dla tych osób, które w danej chwili nie mają dostępu do komputera, laptopa czy tableta. Czas wypełnienia takiej ankiety jest różny. Są ankiety krótsze ( często te krótsze pojawiają się również w clixsense ), jak i dłuższe, o wiele bardziej punktowane i wynagradzane. Dlatego warto wypełniać wszystko po kolei, jak leci żeby szybciej otrzymać wynagrodzenie. Płatne ankiety proponowałbym wypełniać sumiennie i raczej pisać prawdę. Choć człowiek też jest nieomylny i pomylić się może, taka nasza natura. Dlatego jak z jakims pytaniem pomylisz się w ankiecie : gdy będzie opcja powrotu do poprzedniej strony, to wróć i popraw się, ale też nic sie nie stanie jak wkradnie sie jakis błąd. Sam kilka razy tak miałem, a wypełniam już ankiety długo i na razie nie otrzymałem jakiejś nagany od administracji paneli badawczych. Po zarejestrowaniu się do wybranych przez siebie paneli badawczych koniecznie wypełnij kwestionariusz osobowy, czyli swój profil. Podajesz w nim swoje zainteresowania i niektóre informacje. Dzięki temu będziesz często otrzymywać ankiety.

Rada : czasami na początku wypełniania płatnej ankiety jest kilka pytań eliminacyjnych, które moga nawet spowodować wykluczenie z ankiety. Dlatego trzeba być czujnym, np. w pytaniu o to czy pracowałeś/ pracujesz lub ktoś z Twoich bliskich pracował / pracuje w badaniach rynku, marketingu lub reklamie zaznaczysz, którąś odpowiedź zostaniesz wyeliminowany z ankiety 🙁

Poniżej prezentuję wyselekcjonowane przeze mnie panele badawcze, w których aktywnie uczestniczę i które mnie wynagradzają i wypłacają realne pieniądze za moją pracę online.

Płatne ankiety lubie pod tym względem, że nie scamią się. Zdarza się, ze czasami zmieniaja sie zasady panelu badawczego, szata graficzna lub nagrody są inne, ale przecież to wystepuje wszędzie. Dlatego ten rodzaj zarabiania pieniędzy w sieci jest najpewniejszym 😉

Płatne ankiety z panelem I-say . Dawny IPSOS.

Postanowiłem, że napiszę o tym panelu badań zaraz na samym początku ponieważ ten program bardzo często przysyła mi ankiety. Nagrodą za wypełnienie ankiety są punkty, które po uzbieraniu odpowiedniej ilości można wymienić na bony towarowe, za które mozna zrobić zakupy.

Kilka razy już w tym panelu zamawiałem talony pieniężne i muszę przyznać, że przychodzą one tradycyjną pocztą w terminie wymienionym w regulaminie.

Jeśli chcesz mogę wysłać Tobie zaproszenie do panelu badawczego I-say. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną podając swój e-mail i imię .

Płatne ankiety w Global Test Market Dla mnie najlepszy.

Global Test Market – w mojej opinni najlepszy panel badawczy

Ankiety, jak dla mnie, pojawiają się tutaj często. Po za tym wynagrodzenie jest bardzo interesujące i warto dozbierać do minimum punktów potrzebnych do wymiany.  Tutaj również po rejestracji przyjdzie nam wypełnić swój profil, który jest niezbędny do przydzielenia nam odpowiednich płatnych ankiet. Stawka jaka jest w tym programie to 1 punkt = 5 centów. Wymiana punktów na pieniądze lub prezenty po uzbieraniu minimum 1000 punktów, czyli 50 $. Punkty wymienić można na : pieniądze w postaci przelewu na PayPal, czek 50$, cele charytatywne, elektroniczny bon podarunkowy ( do zrealizowania w wielu różnych miejscach ), karty podarunkowe . Ciekawostka – bywa tak, że za wypełnienie lub niewypełnienie ankiety można otrzymać losy . Co jakiś czas jest loteria z nagrodami.

Jeśli chcesz mogę wysłać Tobie zaproszenie do panelu GTM. W tym celu skontaktuj się ze mną podając swój e-mail 😉

Wypełnianie płatnych ankiet w Świecie opinii.

Kolejnym programem w naszej pracy dodatkowej jest Świat opinii.

Tutaj podobnie jak we wcześniejszych programach po rejestracji jesteśmy zobowiązani wypełnić 10 ankiet dotyczących różnych aspektów naszego życia. Wynagrodzenie w tym programie jest w postaci punktów, i tak możemy zdobyć za ankietę 50, 350, a nawet 500 punktów. Minimum do wypłaty w tym programie to 1000 punktów, które możemy wymienić na bon towarowy o wartości 30 zł. Ciekawym elementem w tym programie są liczne nagrody i akcje charytatywne 😉

Płatne ankiety i Cenne Opinie.

W  domowym systemie zarabiania nadszedł czas na polski panel badawczy . To Cenne opinie . Jak zwykle na początku trzeba odpowiednio uzupełnić swój profil, aby później otrzymywać dopasowane płatne ankiety. Wynagrodzenie za pracę online jaką wykonasz podczas wypełniania ankiet to 3-6 zł. Jednak istnieją ankiety specjalistyczne warte 25 zł. Kwota ta zostanie przekazana na Twoje konto po 28 dniach. Po uzbieraniu minimum 50 zł  będzie można zamówić  bon towarowy Ticket Compliments lub Accentiv.

Płatne ankiety – Marketagent. Warto polecać ten panel.

Marketagent jest panelem badawczym, w którym pierwsze minimum do wypłaty zbiera się szybko. Na samym starcie otrzymasz 150 punktów wpisowego.  Za zwerbowanie kogoś do programu – 100 pkt. Za wypełnienie ankiety 20 – 250 pkt. Plus coroczna aktualizacja danych – 50 pkt. Biorąc pod uwagę fakt, że wypłata  jest już od 200 punktów to całkiem dobra stawka. 1 EURO = 100 pkt., 200 pkt. potrzebne do wypłaty w PayPal . Pozostałe procesory płatnicze w marketagent :  skrill. Jest również możliwość pomocy charytatywnej. Wejść do panelu można wejść poprzez ten baner. W sumie najprościej :

Marketagent

Płatne ankiety – Klub GFK.

Pracę w sieci podczas wypełniania ankiet warto podsumować programem klub GFK.

W tym programie mogą uczestniczyć osoby już od 16 roku życia. Zbieramy punkty, które później wymieniamy na nagrody rzeczowe lub pieniądze. W zależności od ankiety zdobywamy od 50-300 punktów. Minimum do wypłaty to 999 punktów, czyli 50 zł, które zostaną nam wypłacone na nasze konto bankowe podane podczas rejestracji.

Na koniec :

Wiele osób, które się ze mną kontaktują piszą o poradę, które ankiety wybrać ?

Według mnie nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to. Ponieważ to wszystko zależy od odpowiedniego wypełnienia profilu w danym panelu badawczym, szczęścia oraz czasu, który dana osoba poswięci na odwiedzanie strony panelu badawczego i dostępnych tam ankiet, gdyż zdarza się, że nie wszystkie powiadomienia o ankietach przychodzą na poczte e-mail i trzeba samemu, ręcznie sobie sprawdzać.

Dużo płatnych ankiet mam z I – say, Global Test Market i Cenne opinie. Warto natomiast polecać Marketagent, poniewaz tam za polecanie jest aż 100 pkt. za jednego zdobytego poleconego, a wypłata na Paypal od 200 pkt. Dlatego jest o co walczyć.

Troszke mniej przeze mnie jest wypróbowane Świat opinii oraz Cenne opinie. Z Cennych opinii jest bardzo duzo ankiet, ale czasu na wszystko nie starcza.

Natomiast w GFK  czasami sie zdarza, ze jest dużo ankiet. Później przerwa i znowu są ankiety.

Jeśli będziesz mieć jakies pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w powyższym artykule to pisz śmiało =>  napisz do mnie .

 

<< Powrót do strony głównej serwisu >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.