Blog O Zarabianiu W Internecie Dla Wszystkich. Skorzystaj Z Dostępnej Wiedzy Autora i Zacznij Zarabiać

Scarlet Clicks – opis+strategia zarabiania. W sieci od 2009 r.

scarlet cliks logo programuDopiero teraz postanowiłem napisać o scarlet clicks, choć konto posiadam już tam ponad 2 lata. Podczas codziennego oglądania reklam w internecie często napotykam różnego rodzaju rankingi stron typu PTC, gdzie scarlet clicks mieści się w górze stawki. Faktycznie jest to strona jedna z najlepszych tego typu. Wiem to na podstawie swoich obserwacji oraz wykonanych wypłat, których już trochę było.

Długo zastanawiałem się czy w tytule tego artykułu dać jakieś liczby mówiące o dziennych zarobkach. Ale ostatecznie zrezygnowałem z racji tego, że te dzienne zarobki się zmieniają.

Po kilku słowach wstępu przyszedł moment w którym opiszę stronę scarlet clicks , przedstawię swoją własną strategię tego jak małymi kroczkami budowałem swoje konto w buksie oraz na koniec ujawnię swoje zarobki.

Scarlet Clicks – opis, rejestracja i zarabianie.

Właścicielem programu jest Dimitrios Kornelatos. Z pochodzenia Grek. Ma on jeszcze jedną stronę, której nazwa to GPTPlanet. Również tam jestem.

Statystyki systemowe przedstawiają się następująco :

statystyki z scarlet clicks

Dane z grudnia 2016r.

 

Sam proces rejestracji jest bardzo prosty. Wystarczy kliknąć w link z napisem Register i potem wypełnić pola wg. umieszczonego wzoru :

Scarlet clicks jak się zarejestrować

Po poprawnej rejestracji przyjdzie do Ciebie na pocztę ( tam gdzie podałeś e-mail ) link aktywacyjny. Wystarczy go odszukać ( może być w spamie ), kliknąć w niego, po to aby aktywować konto, i już można przystąpić do zarabiania.

Po pierwszym logowaniu do scarlet cliksw głównym panelu jest wiele opcji zarabiania, różne konkursy i inne.

My skupmy się na dwóch zakładkach : View Ads oraz ScarletGrid.

Osobiście w buksach używam przeważnie tych dwóch zakładek chyba, że są inne ciekawe dodatki pozwalające pomnożyć zarobki w programie. Ale w scarlet clicks używam tylko tych dwóch. Z racji tego, aby nie marnować niepotrzebnie czasu. Oczywiście nie zabraniam nikomu używać więcej metod zarobku.

Jak sama nazwa wskazuje View Ads to oglądanie reklam, klikanie reklam, natomiast ScarletGrid to odnajdywanie wygranej w kwadratowych polach.

Oglądanie ( klikanie reklam ) polega na :

 • kliknięciu w reklamę,
 • odczekanie określonego czasu,
 • odpowiednie wypełnienie captchy ( odwrócona postać )

W ScarletGrid jest podobnie. Wygrać można najwyżej 1$. W zależności od tego jakie posiadamy konto tych szans może być więcej lub mniej.

Jeśli zamierzasz nie inwestować w buxa lub mało inwestować no to pozostaje Ci klikać sumiennie i systematycznie wszystko i cierpliwie reinwestować cały zarobek. O tym napiszę nieco dalej.

A tak przedstawiają się możliwości poszczególnych kont w scarlet clicks :

Scarletcliks-upgrade konta

Wypłaty realizowane są na procesory płatnicze : PayPal, Payza i Perfect Money.

Minimum wypłaty to 2$. Czeka się ok. 7 dni. W regulaminie jest 2 – 7 dni, czyli jak najbardziej ok.

Własna strategia zarabiania w scarletcliks

Cała moja strategia jaką realizowałem krok po kroku opiera się na :

 • klikaniu reklam oraz grida,
 • przelewaniu zarobków z Account Balance do Purchase Balance
 • wynajmowaniu poleconych,
 • kupowaniu lepszych kont,

Te wszystkie czynności sprawiły, że dzisiaj nie muszę już tyle klikać. Tylko wystarczą 4 reklamy dziennie oraz przenoszenie środków pomiędzy balansami. Oczywiście od czasu do czasu muszę też kontrolować poleconych – przedłużać ich.

Spytasz : dlaczego akurat tu ? No więc odpowiadam : strona istnieje od 2009 roku i płaci systematycznie. Jest jedną z dłużej działających na rynku PTC. Dodatkowo wynajęci poleceni dobrze klikają i są aktywni. Dlatego nie trzeba ich praktycznie wymieniać.

Realizując plan najmniejszą inwestycją lub jej brakiem trzeba mieć na uwadze, że jest to droga dosyć długa i może zająć spory odcinek czasu.  W tym czasie może zdarzyć się, że strona zarobkowa może po prostu zniknąć, przestać płacić. Trzeba o tym nie myśleć i konsekwentnie realizować swój plan, bo warto.

 1. Na początku klikaj wszystkie reklamy i grida.
 2. Najmniejsza paczka poleconych kosztuje chyba 0.75$. Za nią otrzymasz 5 RR.
 3. Włącz autopay – będzie automatycznie przedłużał poleconych.
 4.  Tutaj przydałby się zakup konta silver na miesiąc lub gold na miesiąc, bo jako użytkownik standard jest tylko 40% zarobku z RR, natomiast silver na miesiąc – 80%, a miesięczny gold – 100%
 5. Mając jedno z tych dwóch kont wynajmuj poleconych, aż dojdziesz do max. 200 poleconych na miesięcznym silverze, i potem coraz wyżej i wyżej.
 6. Co miesiąc trzeba przedłużać te konta o kolejny miesiąc, ale to już można zrobić z zarobków, jak sie ma tych poleconych więcej.
 7. Przy systematycznej pracy za jakiś czas będzie Cię stać na roczny Gold. Sprawdzaj też newsy. Od czasu do czasu są ciekawe promocje na obniżke cen kont.

Rzadko spotykaną rzeczą na tego typu stronach jest możliwość upgradeowania konta na miesiąc za zaledwie 5$, bo tyle właśnie kosztuje miesięczny silver . To jest właśnie atut takich stron, który należy wykorzystywać.

Już na samym początku zbierania tych poleconych warto sobie przełączyć autopaya na enabled ( włączony ) ponieważ będzie taniej i wygodniej niż bez przerwy ich przedłużać.

Gdyby ktoś nie wiedział jak ma obliczyć dzienny zarobek z Rented Referrals to już podpowiadam :

wystarczy zajrzeć do statystyk kliknięć RR i autopaya. Najeżdżamy kursorem myszy na wykres i na żółto wyświetlają się wyniki. Trzeba odjąć zarobek z kliknięć RR od autopaya i wychodzi nasz dzienny zysk.

Na koniec dowody tego, że nie ściemniam.

Scarletcliks Referral stats

 

 

 

 

 

 

Na stronie scarletcliks można sobie zobaczyć aktualne dowody wypłat w Payment Proofs. ja z kolei pokazuje swoje ostatnie wypłaty z programu :

wypłaty ze scarletcliks

 

 

 

 

Payment reserved scarletcliks

 

 

Jeśli spodobał Ci się mój wpis i chciałbyś/chciałabyś zarabiać w scarletcliks dołącz już teraz klikając w poniższy baner. Jeśli jesteś niezdecydowany/ niezdecydowana skontaktuj się ze mną. Wspólnie coś doradzimy 😉

 

Aktualizacja z dnia 24-04-2017 :

Po tym jak obniżono AVG RR wprowadzono nowe zmiany – limity wypłat. W zależności od posiadanego konta te ograniczenia przedstawiają się następująco :

Konta w scarlet clicks

ROI w scarlet clicks

Admin objaśnia na forum, że te zmiany mają być tylko na plus dla programu, ma on być długoterminowym projektem. Rzeczywiście scarlet-clicks jest już 8 – letnim programem, a te zmiany, które tu widzimy są znane z popularnych ostatnio programów typu revshare, które mają być długofalowe. Ostatnio widać, że jest wiele zmian w scarlet -clicks, czy to obniżenie średniej AVG RR, promocje na przedłużenie RR o 240 i 360 dni, czy teraz wprowadzenie ograniczeń wypłat. Oznaczają one, że w programie brakuje pieniędzy i Admin próbuje wszelkimi możliwymi sposobami ratować program co jest dobrym posunięciem.

Dla starszych użytkowników programu wprowadzenie limitów wypłat oznacza, że będą musieli oni, albo zasilać program nowymi, świeższymi środkami albo ulepszyć swoje konto wykupując wyższe członkostwo. Natomiast nowi użytkownicy mają lepiej, ponieważ nie muszą oni kombinować, tylko po prostu będą mogli sobie wypłacać, aż nie osiągną Max. ROI.

Ja już w programie wypłaciłem grubo ponad limit dlatego możliwość wypłacenia u mnie została zablokowana. Na razie czekam na nowe wieści z programu.

Aktualizacja z dnia 26-04-2017 :

W ciągu zaledwie kilku dni Admin wprowadzał nowe zmiany, by ponownie w krótkim czasie je skorygować. Mam tylko nadzieję, że to będzie ostateczna poprawka w programie.

Wielu użytkownikom programu scarlet -clicks nie podobały się ostatnie zmiany dlatego buntowali się oni na forum s – c oraz na forum EMS. Dlatego Admin postanowił nieco zmienić ostatnie limity, tak, aby wszyscy mogli wypłacać pieniądze, i teraz będzie tak, że po osiągnięciu Max 200% ROI czas oczekiwania wydłuży się o 14 dni dla kont : Standard, miesięczny Silver i miesięczny Gold. Natomiast pozostałe konta : roczny Silver, roczny Gold, roczny Gold PLus, Diamond będą czekać po max. 10 dni.